
- Нет в наличии
- Код: 5208091
Сітка пласт.для огорожі"AgroStar"50*50мм(1,5*20м)Р
1 970,18 ₴
+380 (50) 734-37-82
менеджер
- +380 (97) 430-02-01менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Огорожа з пластикової сітки виходять надійними і довговічними. Якщо для конструкції використовуються огорожні грати, то можна не сумніватися в повноцінності такого загородження. Термін служби подібної огорожі декілька десятків років. Грати для огорож виготовляють із специфічного полімерного складу, в результаті отриманий матеріал підходить для широкого використання у багатьох областях: - обгороджування ділянок будь-якої площі; - обгороджування саджанців; - оберігання посадок від птахів; - в якості опори для розсади або огірків; - у будівництві і так далі. Проте особливо популярні огорожні грати серед домовласників і дачників. Пластикові грати вважаються повноцінною заміною для застарілих обгороджувань з дерева або металу. Уся справа в її довговічності, непримхливості, багатофункціональності і зовнішньому вигляді. Щоб спорудити подібне обгороджування не треба багато сил, часу і грошей, зводяться подібні огорожі буквально за декілька годин. При їх подальшій експлуатації не потрібно складний відхід, досить помити грати чистою водою, і вона виглядатиме, як нова.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agro Star |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.930 кг |
| Вид товара | Сітка пластикова для огорожі |
| Высота | 1.5 мм |
| Длина | 0.27 мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал | Поліетилен HDPE |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Назначение | Для огородження територій,підтримки витких рослин,укріплення схилів. |
| Объем | 0,1094 |
| Особенности | Стійка до УФ,високих та низьких температур.Термін експлуатації більше 10 років |
| Плотность | Ромб 50мм*50мм |
| Размер | 1,5м*20м |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Цвет | Темно-зелёный |
| Ширина | 0.27 мм |
- Цена: 1 970,18 ₴




