
- В наличии
- Код: 5221112
Обприскувач акумуляторний 12 л
1 326,14 ₴
+380 (50) 734-37-82
менеджер
- +380 (97) 430-02-01менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обприскувач акумуляторний спрощує експлуатацію за рахунок електронасоса, що працює від вбудованої акумуляторної батареї напругою 12В. Довговічний кислотний герметичний акумулятор не потребує обслуговування і заряджається від автоматичного зарядного пристрою, що входить в комплект виробу. Мінімальний робочий час при повному заряді акумулятора становить не менше 6 годин та витрачає оприскуючої рідини до 300 л. ОСОБЛИВОСТІ: - Повна автономність при роботі - Дуже малу вагу, набагато менше ваги мотооприскувачів - Висока економія при використанні - Довга розпилююча трубка з нержавіючої сталі і телескопічним наконечником для кращого обприскування - Автоматична помпа - Зручне управління обприскувачем на ручці - Інтегрований вольтметр для контролю рівня заряду батареї - Можливість регулювання обертів двигуна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dozer |
| Цвет | Оранжевый |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.820 кг |
| Вид товара | Обприскувач акумуляторний |
| Высота | 0.19 мм |
| Длина | 0.425 мм |
| Количество в упаковке | 1 |
| Комплектация | Обприскувач,інструкція,брандспойт телескопічний,комплект змінних насадок,зарядний пристрій |
| Країна походження | Китай |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Назначение | Для догляду та обробки за різними рослинами за допомогою обприскування спеціальних рідин на них. |
| Объем | 0,03 |
| Об’єм виходу | 12л |
| Особенности | Працює від аккумулятора.Регульована потужність.Гарантія 1 рік. |
| Размер | 360*185*425мм |
| Тип пакування | Гофротара |
| Ширина | 0.365 мм |
- Цена: 1 326,14 ₴






