
- В наличии
- Код: 5702131
Драбина універсальна DOZER В 3*10
6 862,38 ₴
+380 (50) 734-37-82
менеджер
- +380 (97) 430-02-01менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина 3-х секційна універсальна - це алюмінієва конструкція для побутового та промислового застосування з максимальним навантаженнями. Вона незамінна в процесі будівельних, ремонтних, електромонтажних робіт, а також в саду і в домашньому господарстві. Драбина трисекційна оснащена антиковзкими ковпаками на опорних стійках і замком для фіксації секцій. Це надає їй стійкого положення на різних поверхнях. Міцний алюмінієвий профіль встановлюється в різних положеннях і дозволяє знаходити рішення нестандартних завдань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12.700 кг |
| Вид товара | Драбина універсальна |
| Высота | 2.85 мм |
| Длина | 0.47 мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Нагрузка | 150кг |
| Назначение | Для проведення будівельних і малярних робіт. |
| Объем | 0,23 |
| Особенности | Може застосовуватися як приставна, підлогова або висувна,в залежності від виду робіт. |
| Размер | Ширина-0,465м,висота-4,309м,висота(max)-6,494м |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Ширина | 0.17 мм |
- Цена: 6 862,38 ₴



