
- В наличии
- Код: car909572
Драбина універсальна DOZER В 2*9
4 516,82 ₴
+380 (50) 734-37-82
менеджер
- +380 (97) 430-02-01менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина 2-х секційна універсальна - це алюмінієва конструкція для побутового та промислового застосування з максимальним навантаженнями. Вона незамінна в процесі будівельних, ремонтних, електромонтажних робіт, а також в саду і в домашньому господарстві. Драбина двохсекційна оснащена антиковзкими ковпаками на опорних стійках і замком для фіксації секцій. Це надає їй стійкого положення на різних поверхнях. Міцний алюмінієвий профіль встановлюється в різних положеннях і дозволяє знаходити рішення нестандартних завдань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.100 кг |
| Вид товара | Драбина універсальна |
| Высота | 2.55 мм |
| Відстань між сходинками | 21.5 см |
| Длина | 0.47 мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Нагрузка | 150кг |
| Назначение | Для проведення будівельних і малярних робіт. |
| Объем | 0,145 |
| Особенности | Може застосовуватися як приставна, підлогова або висувна,в залежності від виду робіт. |
| Размер | Ширина-0,465м,висота2,43м,висота(max)-4,254м |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Ширина | 0.12 мм |
- Цена: 4 516,82 ₴



