
- Нет в наличии
- Код: 7505091
Сітка затіняюча "AgroStar"з UV(4*50) 85%затінення
4 415,06 ₴
+380 (50) 734-37-82
менеджер
- +380 (97) 430-02-01менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Затінююча ткана сітка має широкий попит в Європейських країнах, а з недавніх пір стала популярною і в Україні. Ці міцні і в той же час дуже легкі вироби, виконані зі світлостабілізованого поліетилену, стали незамінними помічниками для овочівників, садівників, фермерів і городників-любителів. Використовують затінюючу сітку переважно в жаркий період, оскільки основним призначенням її являється захист рослин від сонячних променів, що може стати причиною загибелі урожаю. Сітка також використовується для притінення дитячих ігрових зон, альтанок, автостоянок і ін. У будівництві з її допомогою прикривають ремонтовані фасади будівель, будівельні ліси і тому подібне.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agro Star |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14.330 кг |
| Вид товара | Сітка затіняюча з УФ стабілізатором |
| Высота | 1 мм |
| Длина | 0.3 мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал | Полиэтилен |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Назначение | Для : створення тіні ,маскування фасадних робіт,захисту рослин, тощо. |
| Объем | 0,069 |
| Особенности | Захищає від птахів,вітру,сонячних опіків та висихання |
| Размер | 4м*50м |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 0.3 мм |
- Цена: 4 415,06 ₴



