
- В наличии
- Код: car8259
Тачка будів. однокол.DOZER оранж, 90/170 л, 200 кг
2 759,12 ₴
+380 (50) 734-37-82
менеджер
- +380 (97) 430-02-01менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Завдяки застосуванню високоякісного металу і товстостінної труби, будівельна тачка DOZER посилена та здатна витримувати великі навантаження, також це запобігає деформації корпусу. Ця модель виділяється підвищеною вантажопідйомністю, що буде корисно при будівництві. Зручне колесо на підшипниках (металевий диск) з покришкою зі ВСПІНЕНОЇ ЩІЛЬНОЇ ГУМИ, забезпечує комфортне пересування навіть на нерівній місцевості.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13.350 кг |
| Вид товара | Тачка будівельна DOZER |
| Грузоподъемность | 200 кг |
| Країна походження | Туреччина |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Назначение | Для перевезення садового та будівельного сміття, каменю, щебеню, води, цементу, перегною тощо. |
| Объем | 90л/170л |
| Размер | Розмір корита зовн.-88х60х25 см,внутр.-50х47 см, Рама (140*45*40) |
| Тип колеса | Безкамерні |
| Товщина металу корита | 1,2 мм |
| Товщина рами | 1.5 мм |
- Цена: 2 759,12 ₴




